بترکه چشم حسود    

جستجوی پیشرفته مقالات

     عنوان:

نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

لیست مقالات ترجمه شده

سایر مقالات

امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
2730
6837
31805
6304566
153640
223283
6642105

آی‌پی شما: 34.204.173.36
امروز: پنج شنبه، 30 آبان 1398 شمسی ساعت به وقت گرینویچ: 10:08:51

توجه                           توجه

تمامی مقالات ترجمه شده در قالب فایل ورد (Word)  ارائه می‌شوند.معماری سیستم شبکه سنسور ناحیه بدنه بیسیم برای نظارت سلامتی موجود در همه جا

لینک دانلود فایل خریداری شده، بلافاصله بعد از پرداخت آنلاین فعال می‌شود.

عنوان محصول:
معماری سیستم شبکه سنسور ناحیه بدنه بیسیم برای نظارت سلامتی موجود در همه جاقیمت: 140000 ریال

  دسته‌بندی: مقالات معماری کامپیوتر

چکیده

پیشرفت های تکنولوژیکی اخیر در سنسورها، میکروالکترونیک ها و کمینه سازی توان پایین و شبکه بندی بی سیم، طراحی و تکثیر شبکه های سنسور بی سیم قادر به نظارت و کنترل خودکار محیط ها را امکان پذیر ساخته اند. یکی از امیدبخش ترین کاربردهای شبکه های سنسور برای نظارت سلامتی انسان می باشد.
تعدادی از سنسورهای بی سیم کوچک که از نظر استراتژیکی روی بدن انسان قرار داده می شوند، شبکه ی ناحیه ی بدنه ی بی سیم را ایجاد می کنند که می توانند بر علامت های حیاتی متعدد نظارت داشته باشند که فیدبک زمان واقعی برای کاربر و پرسنل پزشکی فراهم می سازند. شبکه های ناحیه ی بدنه ی بی سیم امید تغییر اساسی در نظارت سلامتی را می دهند. با این حال طراحان چنین سیستم ها با تعدادی از عملیات چالشی مواجه می شوند، همانطور که نیاز به بیان اغلب نیازهای تداخلی برای سایز، زمان اجرا، دقت و قابلیت اطمینان دارند. در این مقاله، معماری نرم افزار و سخت افزار سیستم شبکه ی سنسور بی سیم را برای نظارت وضعیت سلامتی سیار ارائه می کنیم. سیستم متشکل از چندین گره سنسور می باشد که از حرکت بدن و فعالیت قلب، هماهنگ کننده ی شبکه و سرور شخصی اجرایی روی کمک دیجیتالی شخصی یا کامپیوتر شخصی نظارت می کند.

تعداد صفحات مقاله فارسی: 20 صفحه

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی